MICHAELA HERING

mentorka a průvodkyně žen

 

Miluje sebe, své děti, svého muže, blízké přátele a všechny krásné bytosti. Ráda tancuje, hraje na křišťálové mísy, pije kakao, noří se do ledové vody, běhá a chodí bosky. Je uchvácená vřesem, oceánem, horami a vesmírnými zákony.

Je celoživotní cizinkou (silně napojenou na svou hvězdu). Jako dítě byla intuitivní a citlivá. Vnímala energii rostlin,

lidí i zvířat. Velmi přesně dokázala prohlédnout lež, předpovědět budoucnost i smrt blízkých osob. Vlivem rodinné situace začala své dary potlačovat, odpojovat se od těla, schovávat se za masku milé a bezproblémové holčičky.

A pak nečekaně otěhotněla. Odstěhovala se do Německa a porodila. Pochopila, že v sobě nosí staré křivdy a zranění, které velmi ovlivňují její život. Že si nevěří, podceňuje se a schovává se. Absolvovala seberozvojové kurzy, chodila na konstelace, nořila se do ledu, byla o samotě a prošla ženským mentoringem. Inspirovala se u známých soulspeakerů. Začala si rozvzpomínat na tu, kterou doopravdy je! Nyní je energetickým kanálem. Cítí obrovskou radost a potěšení. Má hluboké vhledy. Lečí, provází a mentoruje ženy. Organizuje ženská setkání.

Je autorkou projektu MŮJ MĚSÍC. Cítí, že její poslání je vnést do života (nejen) žen více svobody, radosti a sebejistoty. Protože ví, že každý má dar, kterým může obohatit svět, díky kterému může zářít a být sám sebou.